تبلیغات
فروشگاه و کسب درآمد اینترنتی - آموزش کسب درآمد ازاینترنت
 
معرفی سایت های کسب درآمد از اینترنت
فروشگاه و کسب درآمد اینترنتی
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
 
سه شنبه 29 دی 1388 :: نویسنده : irani
کسب درآمد از اینترنت

مدتی است که کسب درآمد از اینترنت مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است ، بسیاری از کاربران سعی می کنند با کار در سیستمهای Paid Per Click  یعنی کلیک بر روی ایمیلها و بنرها پولدار شوند و در ابتدا هم بسیار امیدوارند ، اما پس از اینکه پولی به حسابشان واریز نمی شود و یا پولی که بدست می آورند به اندازه یک دهم هزینه ای که برای استفاده از اینترنت و کلیک بر روی تبلیغات کرده اند نمی شود ، به این نتیجه می رسند که با این شیوه درآمدی نصیب آنها نمی شود و اینترنت نمی تواند منبع درآمد مناسبی باشد . ضمن اینکه با توجه به تحریمهایی که علیه ایران وجود دارد اگر هم پولی بدست آورده باشند ، ممکن است هرگز نتوانند آنرا به حساب خود در ایران منتقل کنند .
اما راههایی مطمئن برای کسب درآمد از اینترنت برای کسانی که ساکن ایران هستند وجود دارد.

یکی از بهترین و پر درآمدترین روشها، تبلیغ و فروش محصولات فروشگاهها و دریافت پورسانت یا ایجاد یک فروشگاه مجازی و فروش محصولات خودتان است. در هر صورت برای انجام این کار بهتر است یک وب سایت یا یک وبلاگ داشته باشید و اگر هم ندارید می توانید به صورت تلفنی بازاریابی کنید. در اینجا دو سیستم تبلیغاتی معرفی می شود :

 1. اوکسین
 2. در این سیستم سه روش درآمد زایی تعریف شده است: روش اول کسب درآمد :

  شما میتوانید با تبلیغ یا معرفى كردن محصولات سایت بزرگ http://www.oxinads.com/?i=46382  در سود فروش بیش از 1000 فروشگاه عضو سیستم ایران مارکت سنتر سهیم شوید .
  در سایت http://www.oxinads.com/?i=46382  محصولات متنوعی با پورسانت هایی تا 75 درصد از قیمت کل کالا تعریف شده است که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می شود. پورسانت برخی از محصولات به حدی بالا است که تقریبا بیش از 90 درصد از سود فروش، برای تبلیغ کننده منظور شده است .
  تعیین پورسانت بالا به دلیل رقابتی است که بین فروشندگان در این سیستم وجود دارد . بنابراین در این سیستم، بیشترین سود نصیب تبلیغ کنندگان می شود .
  این تبلیغات میتواند به روشهای زیر صورت پذیرد :


  1-  ایجاد یک فروشگاه مجازی در سایت خودتان که فقط با قرار دادن یک کد ساده میتوانید این فروشگاه مجازی را ایجاد نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد روی دکمه راه اندازی رایگان فروشگاه اینترنتی کلیک کنید.


  2-  قرار دادن بنرهای گرافیکی در سایزهای مختلف


  3- قرار دادن لینک باکس در سایت خود


  4-  قرار دادن لینکهای متنی برای تعدادی محصول به دلخواه شما


  5-  ارسال ایمیل تبلیغاتی


  6-  سایر روشهای مجاز به شرط رعایت قوانین سیستم و رعایت مسایل شرعی  ویژگی های این سیستم عبارتند از :

  1-  در این سیستم فروشنده برای هر محصول , درصد ثابتی از کل قیمت محصول را بابت هزینه تبلیغات مشخص مینماید که بعد از فروش آن محصول، درصد مربوطه از حساب فروشنده کسر و به حساب تبلیغ کننده واریز می شود .


  2-  تبلیغ کننده میتواند گزارش کامل سفارشها و آخرین وضعیت آنها را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید .


  3- هر بازدید کننده که با لینک یک تبلیغ کننده وارد سایت می شود، تا زمانی که از سایت خارج نشده، هر تعداد خریدی که انجام دهد کمیسیون آنها به حساب آن تبلیغ کننده منظور می شود .


  4-  با توجه به اعتبار ایران مارکت سنتر، تبلیغ کنندگان هیچگونه نگرانی از بابت واریز به موقع درآمدهای خود نخواهند داشت .  روش دوم کسب درآمد :

  سیستم تبلیغاتی ایران برنامه جذابی برای افزایش درآمد تبلیغ کنندگان تهیه کرده است. تبلیغ کنندگان از این امکان جدید میتوانند درآمد فوق العاده ای داشته باشند و این درآمد میتواند تا سالها همراه شما باشد و سالیان سال از آن منتفع گردید. این برنامه کاملا مطابق با قوانین کشور تنظیم شده است .
  در این برنامه شما علاوه بر تبلیغ برای فروش محصولات سایت http://www.oxinads.com/?i=46382  و کسب پورسانت از هر فروش، میتوانید سایر تبلیغ کنندگان را به عضویت و فعالیت در این سیستم تبلیغاتی دعوت نمایید. به این ترتیب شما در درآمد کلیه تبلیغ کنندگانی که مستقیما از طریق شما عضو سیستم تبلیغاتی شده باشند سهیم خواهید شد .
  سهم شما 5 درصد از کل مبلغ پورسانت سفارشات تبلیغ کنندگانی است که شما آنها را به این سیستم دعوت نموده اید .
  به طور مثال اگر شما 200 تبلیغ کننده را به عضویت در سیستم تبیلغاتی ایران دعوت نمایید و با فرض اینکه فقط 100 نفر از آنها فعال باشند و هر کدام از آنها بطور متوسط ماهیانه 100 هزار تومان درآمد کسب کنند، سهم شما از هر کدام 5 هزار تومان خواهد شد و جمعا شما هر ماه 500 هزار تومان درآمد کسب خواهید کرد که این درآمد بصورت مادام العمر برای شما منظور می شود . یعنی اگر شما در آینده هیچ فعالیتی در اینترنت نداشته باشید و هیچ کاری انجام ندهید باز هم از محل درآمد تبلیغ کنندگان زیر مجموعه، میتوانید درآمد ماهیانه مناسبی داشته باشید .
  این درآمد علاوه بر درآمدی است که شما از پورسانت فروش های خودتان کسب میکنید .
  حال اگر تعداد تبلیغ کنندگان معرفی شده از طرف شما بیشتر شود و یا اینکه آنها فعالیت خود را بیشتر نمایند، درآمد شما باز هم افزایش خواهد یافت .

  ویژگی های این برنامه عبارتند از :

  1-  تبلیغ کنندگان برای کسب درآمد الزامی به دعوت سایرین ندارند و می توانند درآمد خود را فقط بر پایه کمیسیون فروش تنظیم نمایند .


  2- رابطه بین هر تبلیغ کننده با تبلیغ کنندگان زیر مجموعه به یک سطح خلاصه می شود و از درآمد تبلیغ کنندگان سطح دوم و سوم و ... سهمی نخواهند داشت .


  3- هر تبلیغ کننده میتواند به تعداد نامحدودی تبلیغ کننده دیگر را به عضویت در سیستم دعوت نماید و در این سیستم هیچگونه سیستم باینری یا زوجی یا درختی یا هرمی یا شبکه ای یا ماتریسی پیش بینی نشده است . بنابراین به صرف افزایش اعضا، مستقیما هیچ امتیازی به شما داده نمی شود .


  4- هر تبلیغ کننده میتواند گزارش کامل سفارشهای تبلیغ کنندگان زیر مجموعه را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید .


  5- عضویت در این سیستم برای تبلیغ کنندگان کاملا رایگان است و برای کسب درآمد نیازی به خرید کالا و خدمات ندارند. بنابراین هیچ کسب درآمدی ناشی از افزایش اعضا بصورت شبکه ای یا هرمی در این سیستم وجود ندارد .

   

  روش سوم کسب درآمد :

  در این روش نیازی به داشتن سایت و وبلاگ و لیست ایمیل و غیره ندارید. فقط کافی است که از روابط عمومی خوبی برخوردار باشید و گوشی تلفن را بردارید و بر اساس لیست تلفنی که در اختیارتان قرار می گیرد محصولات برتر سیستم را به دیگران معرفی نمایید و سفارش دریافت نمایید .
  این روش یک نوع بازاریابی تلفنی است که مزایای زیادی نسبت به سایر بازاریابی ها دارد. برخی از ویژگی ها و مزایای بازاریابی در این سیستم عبارتند است از :


  1- شما هیچ گونه رابطه مالی با خریدار محصول پیدا نمی کنید و هیچ نگرانی از بابت تخفیف گرفتن و غیره نخواهید داشت .


  2- شما هیچ ارتباط مالی با فروشندگان هم ندارید، چون پورسانت شما توسط سیستم ایران مارکت سنتر به شما پرداخت می شود .


  3- تنوع کالا در سیستم باعث خواهد شد که شما بتوانید برای هر شرکت، موسسه و یا هر فردی با هر سن و سالی کالایی برای فروش داشته باشید. مثلا در این سیستم شما میتوانید به زنان و دختران کالاهای جدید مخصوص به ایشان را پیشنهاد کنید و یا مثلا برای کنکوری ها و یا دانشجویان کالاهای خاص آنها را ارائه دهید. برای انواع موسسات و شرکتها، کالاهایی که میتواند در فعالیت آنها تحول ایجاد کند را پیشنهاد کنید .


  4- چون تعداد فروشنده های عضو سیستم زیاد است، بنابراین قیمت کالا ها در سیستم بصورت رقابتی است و شما میتوانید روی قیمت مانور دهید .


  5- ضمنا فروشنده ها در رقابت با یکدیگر و برای فروش بیشتر، بالاترین پورسانت را برای بازاریاب یا تبلیغ کننده در نظر میگیرند و در نتیجه درآمد شما افزایش خواهد یافت .


  6- اگر شما در هر روز فقط با 70 نفر ارتباط بر قرار کنید و از فقط 12 نفر آنها سفارش دریافت نمایید، با فرض اینکه متوسط مبلغ سفارشات 10 هزار تومان باشد و متوسط کمیسیون هر سفارش 50 درصد باشد آنگاه شما در هر روز 60 هزار تومان و در هر ماه 1 میلیون و 800 هزار تومان درآمد خواهید داشت که رسیدن به این تعداد سفارش برای هر فردی با روابط عمومی متوسط امکان پذیر است و با کمی تجربه میتوانید چند برابر این مبلغ درآمد داشته باشید .


  7- برای شروع کار میتوانید با معرفی محصولات مورد نیاز دوستان، آشنایان و همکاران، بعد از ترغیب آنها به خرید، آدرس پستی آنها را گرفته و در سیستم برای آنها و با کد خودتان ثبت سفارش نمایید .


  8- سیستم ایران مارکت سنتر بطور پیوسته محصولات برتر را به شما معرفی مینماید و بازارهای هدف آن محصولات و روش بازاریابی و معرفی محصولات را به شما آموزش خواهد داد .


  9- شما میتوانید یک گروه بازاریابی تشکیل داده و به عنوان مدیر گروه، 5 درصد از درآمد اعضای گروه را از سیستم دریافت نمایید .

   


   

در این سیستم شما باید بعد از ثبت نام در سیستمهای ارائه دهنده این سرویس، کد های تبلیغاتی گرافیکی و متنی را دریافت کرده و آنها را در کد HTML  سایت خود قرار دهید . به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان روی این تبلیغات مبلغی به حساب شما واریز می شود.دقت کنید که قبل از ثبت نام در هر کدام از این سایتها ابتدا در اینترنت تحقیق کنید و از کلاهبردار نبودن آنها مطمئن شوید . در اینجا دو سیستم که این سرویس را ارائه می دهند معرفی می شود:

http://www.oxinads.com/?i=46382

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 18 شهریور 1396 02:32 ب.ظ
I don't know whether it's just me or if everybody else
encountering issues with your website. It appears as though
some of the written text within your posts are running off the screen. Can somebody else please comment
and let me know if this is happening to them too?
This could be a issue with my browser because I've had this happen before.
Appreciate it
دوشنبه 30 مرداد 1396 12:54 ب.ظ
I think the admin of this web page is genuinely working hard in favor of his website, for the reason that here every information is
quality based stuff.
چهارشنبه 18 مرداد 1396 09:51 ق.ظ
I was suggested this website by means of my cousin.
I'm no longer sure whether this post is written through him
as nobody else recognize such targeted about my trouble.
You are amazing! Thank you!
جمعه 11 فروردین 1396 06:54 ب.ظ
whoah this weblog is magnificent i love studying your articles.
Stay up the great work! You recognize, a lot of individuals are
looking round for this info, you could aid them greatly.
پنجشنبه 1 بهمن 1388 12:42 ب.ظ
بازی جذاب

http://www.travian.ir/?uc=ir4_113096
چهارشنبه 30 دی 1388 05:00 ب.ظ
سلام دوست عزیز
درخواست شما جهت تبادل لینک انجام شد.
لطفا لینک ما را با عنوان :
( پروژه دانشجویی - ElectRobot.ORG )
در وبلاگ خود قرار دهید.
امیدوارم در کار وبلاگ موفق باشید و روز به روز بر تعداد بازدید کنندگانتان افزوده شود.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ

سیستم جامع کلیکی کسب درآمد اینترنتی تجارت الکترونیک

مدیر وبلاگ : irani
نویسندگان
نظرسنجی
معتبرترین سیستم کسب درآمد از اینترنت کدام است؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :